O mněJMENUJI SE MICHAL VÁVRA


Jmenuji se Michal Vávra a přes 4 roky se věnuji fotografování především svatebních a portrétních fotografií. Fotografování se stalo součástí mého života a mojí vášní.


Svou krásou mě pohltily svatební obřady, při kterých zažívají svatebčané velmi silné emoce. Byl jsem fascinován pomíjivostí tohoto okamžiku i skutečností, že fotograf má plnou důvěru novomanželů, aby autenticky zachytil celý průběh svatby. Každá fotografie se i pro mě stala neopakovatelným momentem. V ten okamžik jsem věděl, že fotografování bude mou celoživotní vášní.

 

 

 

A bylo to ono. Při fotografování svatby se snažím zachytit přirozený průběh a složit tak celý příběh tohoto důležitého dne, ale i zachytit to, co novomanželé k sobě cítí a jací jsou. Při fotografování samotných novomanželů se musím vypořádat s různými světelnými podmínkami, aby fotky byly skvělé, bez ohledu na roční období, nebo počasí. Novomanželé nechám vybrat si na focení místo, které jim je blízké, nebo doporučím krásné místo v okolí fotografování svatby, které si nejdříve pečlivě vyberu, abych mohl nabídnou to nejlepší.

V současnosti fotografuji v okolí Brna a na jižní Moravě, ale nebráním se vyrazit za zážitky kamkoliv. Snímky fotím pouze formátu RAW, což je pouze digitální negativ fotografie, který se musí dále zpracovat. Proto prosím ode mě nežádejte neupravené fotografie.

 

 

K fotografování využívám profesionální zrcadlovku od firmy SONY a7rII a profi objektivy Sony 16-35mm a 70-200mm, které dávají vzniknou fotkám s úžasnou hloubkou ostrosti.

 

Podívejte se, jaké příběhy fotím.

Napište mi a zarezervujte si svůj termín.